Hakkımızda

Tokat Erbaa Zek Yaprak Olarak 2006 da kurumsal bir marka haline ulaşmak hedefiyle çıktığımız bu yolda yöremizin meşhur narince tipi yaprağını ‘’kalite, temizlik ve dürüstlük ‘’ilkesini esas alarak siz değerli müşteri ve dostlarımızın beğenisine sunuyoruz.

Amacımız : ‘’bizim oraların lezzeti bir başka olur‘’ diyerek özlem çeken tüketicilere en kaliteli en güvenilir salamura tokat yaprağı ve yöresel ürünleri tam yerinden ve taze taze hazırlayarak sofralarınıza sunmak ve aynı zamanda lezzet meraklılarının belkide hiç duymadıkları bir çok yöresel çeşitlerle tanıştırabilmektir.

Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran ilk günkü heyecanı yitirmeden hep aynı özveri ,güler yüzlü ve samimi karşılamaya gayret eden deneyimli kadrosuyla öncelikle orta karadeniz bölgesinin tamamında,devamında ise türkiye de şubeleşerek hizmet ettiği kitleleri çoğaltmayı hedef seçmiştir.

Yemek yemeyi sadece doymak değil aynı zamanda bir keyif olarak gören tüm tüketicileri web sitemizi ve mağazalarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Ülkemiz bölgesel yiyecek kültürünün tanıtılmasına katkımız olursa buda şirket yönetim kurulunun mutlu olacağı konulardandır.

Memnuniyetinizi dostlarınıza, şikâyetlerinizi bizlerle paylaşmanızı umut ederek Yakamoz yaprak gıda üretim pazarlama ihracat ithalat ticaret limited şirketi yönetim kurulu adına saygılarımızı sunarız.

 

Gayret bizden taktir sizden başarı Allahtan’tır.